Hakkında

Differo.org nerdeyse aklınıza gelebilecek her konuda ve ya kategoride yazılar görebileceğiniz bir platformdur. Ana tema “aradaki fark”lardan oluşmaktadır. İki eşya, konu, sözler, hatta kişiler ve onların fikirleri arasındaki farkları görebilir ve istediğiniz konuyu daha iyi anlayabilirsiniz. Fakat ana tema dışında yine her kategoride, konuda ilginizi çekecek bilgilendirici yazılarla karşılaşabilirsiniz.

Differo.org aslında tamamen kendi araştırmalarımızdaki deneyimlerden sonra ortaya çıktı. Bir süre sonra bir şeyi diğeriyle kıyasladığımızda daha iyi anladığımızı farkettik. Bunu her zaman yapamasak bile çok faydalı olabiliyor. İkinci bir sebebse kıyasların çok araştırıldığını, insanların yakın konular hakkında detaylı bilgi edinmeyi çok istediğini görmemizdi. Tabi Google’da yazıp arattığınızda karşınıza birçok sonuçlar çıkıyor ama biz farklı kaynaklardan tüm bilgileri toplayıp tek bir sayfada karşınıza çıkarmak istedik ve böylelikle çok hızlı bir şekilde, fazla efor harcamadan istediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Tabi yine de sadece “aradaki farklar”dan oluşan yazılar görmeyeceksiniz. Sitede farklı tarz yazılar da görebileceksiniz. Amacımız yapabildiğimiz kadar çok kişiye ulaşmak, daha çok bilgi paylaşımı yapmak. O yüzden gün geçtikçe yazı tarzlarını, konuları, kategorileri genişleterek daha büyük yerlere gelmeye çalışacağız.

Yeni, enteresan, ilgi çekici yazılarımızı paylaşmaktan dolayı sabırsızlık duyuyoruz!

Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi de heyecanla bekliyoruz. Görmek istediğiniz konuları yorum kısmında belirtebilir, iletişim kısmından da bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca differo.org’u sosyal medya hesaplarından da takip edebilir ve yazılardan daha önce haberdar olabilirsiniz!

https://www.instagram.com/differo1/

https://www.facebook.com/Differo-106210868050097